سه شنبه, 28ام اسفند

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها خبر

خبر

زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری لیلیت تریان اعلام شد

هیأت برگزارکننده مراسم ترحیم لیلیت تریان وابسته به شورای خلیفه‌گری ارامنه تهران زمان و مکان مراسم تشییع و خاکسپاری هنرمند پیشکسوت مجسمه‌سازی ایران را اعلام کرد.

تماس با ما

 

رایانامه (ایمیل) ایران‌بوم:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

برگزاری هزاره ابوریحان بیرونی

همزمان با برگزاری نشست علمی خبری هزاره ابوریحان بیرونی، رئیس انجمن علمی آثار و مفاخر فرهنگی با اعلام این خبر که سال آینده هزاره ابوریحان بیرونی با همکاری دانشگاه آزاد را برگزار می‌کنیم اعلام کرد: ۱۰ اثر پیرامون ابوریحان چاپ می‌شود و درصدد هستیم از تندیس ابوریحان نیز رونمایی کنیم و آثاری که در انجمن در مورد وی به چاپ رسیده تجدید چاپ می‌شود.

یاد هنرمندان درگذشته سال ۱۳۹۷ گرامی داشته شد

مراسم گرامیداشت یاد هنرمندان درگذشته سال ۱۳۹۷ و رونمایی از کتاب «آئین چراغ، خاموشی نیست» با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت در تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد.

«لیلیت تریان» مادر مجسمه سازی ایران درگذشت

«لیلیت تریان» از مجسمه‌سازان پیشکسوت ایران پنجشنبه، ۱۶ اسفند ماه در سن ۸۸ سالگی درگذشت.

برگزاری نمایشگاه تهران به روایت اسناد تصویری تاریخی

با آثاری از: میرزا حسن عکاس‌باشی، عبدالله قاجار، علی خان والی، ارنست هولتسر، لوئیجی مونتابونه، والتر میتل‌هولتسر، اریک اشمیت، آنتوان سِوْریوگین، لوئیجی پِشِه

آلبوم «بانگی عجب» با صدای شهرام ناظری منتشر می شود

تور کنسرت های شهرام ناظری در انگلیس که سرآغاز پروژه جهانی «زبان عشق» بود، با اجرا در منچستر، دانشگاه آکسفورد ، اجرای مشترک با دولتمند خلف در تالار بزرگ باربیکن لندن و اهدای نشان «زبان عشق» به این هنرمند در دانشگاه کمبریج به پایان رسید.

انتشار کتاب محمد مقدم با کوشش کامیار عابدی

انتشارات مروارید کتاب «محمد مقدم» را به کوشش کامیار عابدی با موضوع نگاهی زندگی و شعر محمد مقدم از زبان جمعی از اهالی ادبیات و با نگاهی منتقدانه به آثار و اشعار این شاعر منتشر کرد.

در همین زمینه