پنج شنبه, 28ام تیر

شما اینجا هستید: رویه نخست تازه‌ها رویدادهای فرهنگی برگزاری سخنرانی دکتر حبیب‌الله درخشانی با موضوع هنر و زیبایی در کتابخانه و موزه ملی ملک

رویدادهای فرهنگی

برگزاری سخنرانی دکتر حبیب‌الله درخشانی با موضوع هنر و زیبایی در کتابخانه و موزه ملی ملک

هفتمین نشست تخصصی هنر و زیبایی با سخنرانی دکتر حبیب‌الله درخشانی در روز چهارشنبه 8 مهر 1394 خورشیدی ساعت 16 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود.

JmksportShops , Chaussures, sacs et vêtements , Livraison Gratuite | Nike Dunk Low Pro SB 304292 - 102 White Black Trail End Brown Sneakers – Ietp - nike sb mogan mid 2 white laces for sale in ohio

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، سلسله نشست‌های تخصصی هنر و زیبایی، تکمیل‌کننده برنامه ویژه این گنجینه در حوزه زیبایی است که در کنار «نمایشگاه زیبایی» تشکیل می‌شود. نمایشگاه «زیبایی»، دربرگیرنده 10 اثر گزیده کتابخانه و موزه ملی ملک است که از روز یک‌شنبه 25 مرداد 1394 خورشیدی گشایش یافته و تا پایان مهر ماه ادامه دارد. سلسله نشست‌های تخصصی هنر و زیبایی در کنار این نمایشگاه، زمینه را برای بررسی تخصصی پدیده «زیبایی» فراهم می‌آورد. تاکنون شش جلسه از مجموعه نشست‌های یادشده با حضور کارشناسان برجسته حوزه‌های هنر برگزار شده است.

دکتر حبیب‌الله درخشانی، نویسنده و منتقد حوزه هنر، در هفتمین نشست تخصصی هنر و زیبایی که در روز چهارشنبه 8 مهر 1394 خورشیدی ساعت 16 در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران برگزار می‌شود، سخنرانی خواهد کرد.

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های خطی است که در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» جای گرفته است. این گنجینه در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8:15 تا 16:45 (پنج‌شنبه‌ها تا 15:45) فعالیت می‌کند. بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران از دوستداران هنر و فرهنگ ایرانی- اسلامی دعوت می‌کند برای حضور در هفتمین نشست تخصصی هنر و زیبایی به این گنجینه مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در همین زمینه